Україна, м Київ, вул. сім'ї Хохлових 11/2   (050) 440 4081 info@privatfood.com.ua

Про компаніюКОМПАНІЯ «ПРИВАТ-ФУД»

З 2000 року наша Компанія є провідним постачальником продуктів харчування на території Центральної та Східної України. На сьогоднішній день Компанія об'єднує в своїй структурі самостійні дистриб'юторські підприємства, активно розвиває напрямки по випуску і продажу товарів під власними торговими марками, імпорт і експорт продуктів харчування в ОАЕ від провідних виробників України і ближнього зарубіжжя.

Транспортні можливості Компанії та сучасна матеріально-технічна база дозволяють забезпечити нашим партнерам максимальну присутність і ефективне просування товарів за усіма каналами збуту, включаючи національні та локальні торговельні мережі, оптові та роздрібні торгові точки, торгові точки сегмента «HoReCa» і держустанови на всій території продажів.

Наші партнери - лідери ринку в різних категоріях: ДП «Лакталіс-Україна», ТОВ «Данон Дніпро», ТОВ «ТЕРРА ФУД», ТОВ «PEPSICO», ТОВ «КОМО», ТОВ «КанівСирТрейд», ДП «Староконстантінівський молочний завод», ТОВ «СИРОРОБ», ФОП Козуб ТОВ, ТОВ «Аквафрост», ТОВ «Штраус Україна», ТОВ «українські сирні КОМПАНІЯ», ТОВ СП «Вітмарк-Україна», ПАТ «Звенигородський сироробний комбінат», ЗАТ «ВО« КОНТІ », ТОВ« Торговий дім «Щедро»,  ТОВ «ТД Ніжин», ТОВ «Аромікс Групп», ТОВ «Ексімтрейд», ЗАТ «IDS» і багато інших.

Ми продовжуємо збільшувати і розширювати наш асортимент високоякісних продуктів і реалізовувати найкращі світові практики в галузі логістики і дистрибуції.

Запрошуємо до співробітництва!

© 2014 - 2017 ТОВ "Приват-Фуд"